Dům setkání Albeřiceredakce
 

Rekreační a školící zařízení křesťanského občanského sdružení YMCA Setkání nabízí:

Expedice „Krakonoš“, 25. - 28. 9. 2009
Dobrodružný a hravý prodloužený víkend pro otce s dětmi, podbarvený zážitky průzkumníků a objevitelů krkonošské přírody. Atmosféra společenství křesťanských otců s dětmi, která zde vzniká, přirozeným způsobem posiluje víru účastníků i vztah dětí ke svým tátům. Doporučený věk dětí 6 -11 let.

Tvořivý víkend pro maminky s dcerami, 9. - 11. 10. 2009
Pestré tvoření, společně prožívaný čas, vznik hezkých výrobků a povídání maminek s dcerami je příležitostí k prohloubení vztahů i radostnému prožívání společenství a osobnímu povzbuzení do dalších dnů. Tvořivé dílny: malování na hedvábí, výroba šperků, prostorové obrázky ubrouskovou technikou (docoupage), židovské tance. Povedou zkušené lektorky Lenka Dvořáková a Gita Vyleťalová. Doporučený věk dětí 7 - 14 let.

Ztráty a Naděje - duchovní obnova pro muže, 22. -  25. 10. 2009
Příležitost k zastavení a zamyšlení jaké místo mají prohry, neúspěch, ztráty a Naděje v mém životě ... Na programu jsou krátká zamyšlení k vybranému tématu, osobní ztišení v samotě, sdílení v malých skupinkách, možnost svátosti smíření, společná modlitba, mše, ale také možnost vycházky do okolní přírody. vede: P. Jan Rybář, SJ (Pozor! Již od čtvrtku večer!)

Bližší informace a přihlášky i na jiné akce najdete na:www.setkani.org nebo u M. Vyleťala, ymca@setkani.org, tel: 731 625 615Těšíme se na setkání s vámi!